گزارش دیدار صنعت نفت و گل‌گهر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شاگردان علیرضا منصوریان و امیرقلعه نویی در ورزشگاه تختی نتوانستند به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست پیدا کنند.

 

پیروزی در این مسابقه می‌توانست گل گهر را 11 امتیازی کند و بالاتر از آلومینیوم اراک به صدر جدول ببرد، اما با وجود اینکه شاگردان امیرقلعه نویی شروع بسیار خوبی در دیدار برابر نفت آبادان داشتند و در دقیقه 27 هم به پنالتی دست یافتند، این اتفاق برای آنها با فرصت سوزی تبریزی رقم نخورد تا 9 امتیازی شوند و با قرار گرفتن در رتبه پنجم چشم انتظار بازی های آینده بمانند. در سوی دیگر اما برای نفت آبادان که با مشکلات عدیده مالی درگیر است و هنوز پولی به بازیکنان تیم داده نشده، با بازگشت منصوریان شرایط خوبی پیدا کرده و پس از سه شکست متوالی، توانسته با حضور منصوریان به 4 امتیاز دست پیدا کند و با تساوی مقابل گل گهر در رتبه دوازدهم جدول رده بندی قرار گرفت.

 
پنجشنبه 27 آبان؛ صنعت نفت آبادان - گل‌گهر سیرجان؛ ورزشگاه تختی آبادان؛ بدون تماشاگر 
داوران: جواد رحیم‌زاده، محمدرضا منصوری، جلیل شعرانی و محمدحسین ترابیان
ناظر: ایرج نظری

 

کارت زرد 

امید خالدی دقیقه 45 از نفت آبادان

نوید عاشوری دقیقه 85 از گل گهر

 
ترکیب صنعت نفت 
احمد گوهری، محمد بختیاری، محمد طیبی، میثم تهیدست، مهدی حنفی، امید حامدی فر، امیرحسین فرهادی(۶۸- محمدرضا غبیشاوی )، طالب ریکانی(۸۹- احمد شریعت زاده )، شروین بزرگ(۸۹- علی امیری)، امید خالدی، حکیم نصاری(۶۸- محمد حسین زواری).
سرمربی: علیرضا منصوریان 

 

ترکیب گل‌گهر 
محسن فروزان، محمدرضا خانزاده، آرمین سهرابیان، میلاد زکی پور(۸۲-شایان مصلح )، بهنام برزای(۴۶- سعید صادقی)، امین پورعلی، علیرضا علیزاده، مرتضی تبریزی( ۹۰- مهران گلزاری)، مهدی تیکدری(۸۲- محمد آقاجانپور)، فرشید باقری(۴۶- نوید عاشوری)، رضا شکاری.
سرمربی: امیرقلعه نویی

 

لحظات حساس

 

دقیقه 10: شوت حکیم نصاری با اختلاف راهی اوت شد.

دقیقه 18: یک و دوی خوب گل گهری ها با پاس بسیار خوب زکی پور همراه شد اما پاس او در دهانه دروازه با دخالت مدافعین صنعت نفت به کرنر فرستاده شد.

دقیقه 27: بهترین موقعیت بازی در دقیقه 27 روی حرکت پورعلی و برخورد توپ به دست طیبی برای گل گهر به دست آمد که ضربه مرتضی تبریزی با واکنش بسیار خوب احمد گوهری دفع شد.

دقیقه 38: شوت فرهادی مهاجم نفت آبادان با واکنش بسیار خوب محسن فروزان به کرنر رفت.

دقیقه 42: در شرایطی که نفت آبادان چند دقیقه ای با ضربات کرنر روی دروازه گل گهر ایجاد موقعیت می کرد، ضربه سر حنفی به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

 


دقیقه 49: شوت سعید صادقی از پشت محوطه جریمه بی رمق راهی اوت شد.

دقیقه 55: برخوردی که میان مدافع گل گهر و مهاجم صنعت نفت ایجاد شد، سبب اعتراض نیمکت نفتی ها شد ولی داور اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

 

شرح بازی 


این بازی با برتری گل گهر سیرجان آغاز شد و آنها که در بیشتر دقایق بازی به استثنای 10 دقیقه پایانی جریان بازی را در اختیار داشتند، در دقیقه 27 به پنالتی هم رسیدند که ضربه تبریزی با واکنش خوب گوهری به جایی نرسید. در ادامه باز هم گل گهر نمایش بهتری داشت ولی از دقیقه 38 به بعد تیم نفت برای رسیدن به گل تلاش کرد و چندموقعیت بسیار خوب ایجاد کرد که یکبار فروزان و یکبار هم بدشانسی مانع گلزنی آنها شد تا نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند.
در نیمه دوم بازی به تعادل کشیده شد و هر دو تیم برای گلزنی تلاش کردند ولی بیشتر توپ در میانه میدان جریان داشت و البته تیم میزبان برتری نامحسوسی در شروع و ادامه بازی تا 15دقیقه پایانی داشت. در 15 دقیقه پایانی اما گل گهر که از این مسابقه پیروزی می خواست جلو آمد و عجله بیشتری برای رسیدن به دروازه حریف داشت. آنها دو سه موقعیت خطرناک در واپسین دقایق بازی داشتند اما درنهایت تساوی بدون گل در بازی حکم فرما شد.